SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player
geanta piele vintage

Kącik jęz. angielskiego

 

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Sława, Jakub, Stefan

 

Publikujemy adres i instrukcję logowania do dziennika elektronicznego <<<

 

Zestaw podręczników na rok szkolny 2019/20 <<<

 

 Regulamin korzystania z boiska <<<

 

Szanowni Państwo!
Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice i Uczniowie
Szkoły Podstawowej w Mieczynie

Składam najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę w realizacji przez szkołę procesu nauczania i wychowania naszych uczniów, w szczególności podczas trudnego czasu kształcenia na odległość. Dziękuję Rodzicom i Radzie Rodziców za bardzo dobrą współpracę i zaangażowanie.
Życzę, by okres wakacji był czasem radości i odpoczynku. Życzę, by ten czas upłynął Wam spokojnie i zdrowo, byście zmęczyli się beztroską dnia codziennego i zatęsknili do książek, zeszytów i porannego wstawania. 

Szczęśliwego powrotu do szkoły!
Z wakacyjnym pozdrowieniem
Dyrektor Szkoły
Małgorzata Klimczyk-Karpińska

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.