SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Oddział przedszkolny - kl. "0" wych. - mgr Małgorzata Sornat

 

 

Czerwińska Kinga, Dwojakowski Kacper, Klimczyk Julia, Kmieć Sebastian, Kozieł Bartłomiej, Kukla Igor, Larecki Mateusz, Maciejewski Łukasz, Malicki Dawid, Podstawka Bartłomiej, Ptak Angelika, Raczyński Zbigniew,Radek Natalia, Sobczyk Maja, Tatar Edyta, Woś Aleksandra

 

Kl. I wych. - mgr Lidia Siwek

 

 

Chruściel Kinga, Frączek Damian, Kmiecik Martyna, Kozieł Krystian, Kupczyk Radosław, Larecki Sebastian,Łapot Kornelia, Maroń Adrian, Podstawka Kacper, Podstawka Wiktoria, Siwek Julia, Wertka Weronika, Wertka Weronika

 

Kl. II wych. - mgr Urszula Dudek

 

 

Dwojakowska Angelika, Frączek Wiktor, Kakowski Marcin, Klimczyk Sebastian, Kozieł Aleksandra, Kozieł Joanna, Krzyżanowski Jakub, Kukla Karol, Łapot Klaudia, Maciejewski Damian, Pięta Szczepan, Ptak Hubert, Ptak Wioletta, Raczyńska Izabela, Robak Dominik, Tatar Oliwia

 

Kl. III wych. -mgr Mieczysława Ciszek

 

 

Bubis Maciej, Ciszek Edyta, Frączek Justyna, Gągorowska Diana, Kowalczyk Rafał, Krzyżanowski Kamil, Kuśmierczyk Magdalena, Larecka Paulina, Łapot Mateusz, Robak Natalia, Stolarska Wiktoria, Tatar Adrian, Tkacz Daniel, Łapot Weronika

 

Kl. IV wych. - mgr Agata Frączek

 

 

Błaszczykiewicz Martyna, Gągorowska Klaudia, Kakowska Katarzyna, Klimczyk Patrycja, Kmiecik Oskar, Kozieł Katarzyna, Kukla Mariusz, Malicki Sebastian, Mróz Monika, Pięta Aleksandra, Raczyński Damian, Tatar Klaudia, Wertka Adrian

 

Kl. V wych - mgr Agata Szymczyk

 

 

Gołdyn Wioletta, Jordan Damian, Kozieł Karolina, Kozieł Natalia, Larecki Tomasz, Łapot Izabela, Maroń Olga, Policht Marcin, Ptak Daniel, Ptak Katarzyna, Siwek Tomasz, Siwek Wojciech, Staciwa Olga, Waligórska Anna, Włodarczyk Patrycja, Woś Dominika, Łapot Izabela

 

Kl. VI wych - mgr Irena Kukla

 

 

Bubis Daria, Ciszek Dorota, Ciszek Marek, Ciszek Piotr, Chruściel Krystian, Chruściel Paulina, Frączek Magdalena, Ginter Karol, Jordan Ewelina, Klimczyk Anna, Kowalczyk Renata, Kozieł Cezary, Kukla Przemysław, Kuśmierczyk Damian, Laskowska Michalina, Łapot Dawid, Pięta Dawid, Siwek Beata, Tatar Aneta, Tkacz Hubert, Wertka Kacper

Copyright © 2014. All Rights Reserved.