SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

 

 

 

Dumni jesteśmy z tego, że wielu naszych uczniów osiąga wysokie wyniki dydaktyczne, że sumiennie przykłada się do nauki. Poniżej przedstawiamy listę tych, którzy osiągnęli średnią 4,75 i co najmniej bardzo dobre zachowanie a w klasach 1 - 3 uzyskali znaczące osiągnięcia edukacyjne.

Wszystkim wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 Rok szkolny 2016/2017

Uczeń roku: Kinga Kowalczyk - średnia: 5,45

L.p. Imię i nazwisko ucznia klasa Średnia ocen
1. Kacper Jakub Łapot VI 5,25
2. Maciej Wydrych VI 5,17
3. Filip Stępień IV 5,17
4. Filip Robak IV 5,17
5. Klaudia Stępień IV 5,0
6. Igor Łapot V 5,0
7. Jakub Klimczyk VI 5,0
8. Kacper Dawid Łapot VI 4,75

 

Rok szkolny 2015/16

Uczniowie roku: Hubert Frączek z kl. VI, Kinga Kowalczyk z kl. V

 

L.p. Imię i nazwisko klasa średnia ocen
1. Hubert Frączek VI 5,0
2. Kinga Kowalczyk V 5,0
3. Maciej Wydrych V 4,91
4. Kacper Jakub Łapot V 4,82
5. Jakub Klimczyk V 4,82
6. Igor Łapot IV 4,83

 


Rok szkolny 2014/15

Uczniowie roku: Karolina Wydrych  kl. VI, Hubert Frączek kl. V, Maciej Wydrych kl. IV

 

L.p. Imię i nazwisko ucznia klasa średnia ocen
1. Karolina Wydrych VI 5,08
2. Hubert Frączek V 5,08
3. Maciej Wydrych IV 5,08
4. Julia Jordan IV 4,92
5. Kinga Kowalczyk IV 4,92
6. Kacper Jakub Łapot IV 4,92
7. Wiktoria Łapot V 4,75
8. Jakub Klimczyk IV 4,75
9. Konrad Radek IV 4,75

 

 


 

 

Rok szkolny 2013/14

Uczniowie roku: Eliza Palac z kl. VI, Karolina Wydrych z kl. V, Hubert Frączek z kl. IV

 

L.p. Imię i nazwisko ucznia Klasa Średnia ocen
1. Eliza Palac VI 5,08
2. Igor Kukla VI 5,00
3. Bartłomiej Kozieł VI 4,75
4. Kinga Czerwińska VI 4,75
5.

Karolina Wydrych

V

5,08

6.

Paweł Wydrych

V

4,83

7.

Jakub Jordan

V

4,75

8.

Hubert Frączek

IV

5,08

9.

Adrian Kozieł

IV

4,75

10.

Wiktoria Łapot

IV

4,75

 

kl. III - Filip Ptak, Kacper Jakub Łapot, Konrad Radek, Maciek Wydrych, Filip Gołuch, Julia Jordan

kl. II - Mateusz Mróz i Igor Łapot

kl. I - Stępień Filip, Stępień Klaudia, Robak Filip, Radek Kinga, Kitliński Błażej

 


Rok szkolny 2012/13

Tytuł Ucznia Roku uzyskał Damian Frączek.

Wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

l.p. Imię i nazwisko ucznia Klasa Średnia ocen
1 Damian Frączek
VI
5,18
2 Weronika Wertka
VI 4,92
3 Weronika Woś
VI 4,92
4 Eliza Palac
V 5,09
5 Igor Kukla
V 4,91
6 Dawid Stępień
IV 5,08
7 Jakub Jordan
IV 4,83

kl.III - Hubert Frączek, Emilia Raczyńska, Adrian Kozieł, Natalia Pianka

kl. II Jakub Klimczyk, Maciej Wydrych, Filip Ptak, Kacper Jakub Łapot, Julia Jordan

kl. I Igor Łapot, Karolina Bednarska


 

Rok szkolny 2011/12

Uczeń Roku - Karol Kukla z kl. VI i Damian Frączek z kl. V

Wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

Lp Imię i nazwisko ucznia Klasa Średnia ocen
1 Karol Kukla VI 5,27
2 Oliwia Tatar VI 5,20
3 Joanna Kozieł VI 4,75
4 Izabela Raczyńska VI 4,75
5 Damian Frączek V 5,27
6 Weronika Woś V 5,18
7 Weronika Wertka V 4,91
8 Eliza Palac IV 5,10
9 Julia Klimczyk IV 4,80
10 Maja Sobczyk IV 4,80
11 Igor Kukla IV 4,80

kl. III - Dawid Stępień, Patrycja Mróz, Patrycja Kozieł, Jakub Jordan, Karolina Wydrych, Paweł Wydrych, Seweryn Jadowski

kl. II - Hubert Frączek, Wiktoria Łapot, Adrian Kozieł, Emilia Raczyńska, Julita Łapot

kl. I - Paulina Kmieć, Jakub Klimczyk, Julia Jordan, Kacper Jakub Łapot

 


Rok szkolny 2010/11

Uczeń Roku - Damian Frączek z kl. IV

Wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

L.p. Imię i nazwisko ucznia Klasa Średnia ocen
1 Diana Gągorowska
VI 5,17
2 Natalia Robak
VI 5,17
3 Justyna Frączek
VI 5,08
4 Weronika Łapot
VI 4,75
5 Wiktoria Stolarska
VI 4,75
6 Oliwia Tatar
V 5,10
7 Karol Kukla
V 5,00
8 Damian Frączek
IV 5,30
9 Weronika Woś
IV
5,10
10 Kinga Chruściel
IV
5,00
11 Weronika Wertka
IV
4,80

Copyright © 2014. All Rights Reserved.