SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

ROK SZKOLNY 2017/2018

PRZEWODNICZĄCY - Beata Wydrych

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO - Olga Palac

SEKRETARZ - Anita Frączek

SKARBNIK - Marzena Łapot

 

RADY ODDZIAŁOWE

KL. 0

1. Paulina Dąbek

2.Klimczyk Anna

3.Soboń Izabela

KL. I

1.Sobczyk Sylwia

2.Chruściel Aneta

3.Gągorowska Anna

KL. II

1. Skowron Monika

2.Dwojakowska Barbara

3.Robak Katarzyna

KL. III

1.Palac Olga

2.Judaszewska Anna

3.Jordan Malgorzata

KL. IV

1. Tatar Anna

2.Kupczyk Wioletta

3.Wydrych Marta

KL. V

1.Stępień Renata

2.Robak Marlena

3.Radek Monika

KL. VI

1. Łapot Marzena

2.Krząpa Agata

3.Mróz Dorota

KL. VII

1. Beata Wydrych

2. Łapot Justyna

3.Skowron Monika

       

 


ROK SZKOLNY 2015/2016

PRZEWODNICZĄCY - Jadwiga Gołuch

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO - Monika Skowron

SEKRETARZ - Anna Pawelec

SKARBNIK - Agnieszka Kitlińska

 

RADY ODDZIAŁOWE

kl. 0

1. Monika Skowron

2.

3.

kl. I

1. Olga Palac

2. Anna Judaszewka

3. Małgorzata Jordan

kl. II

1. Anna Pawelec

2. Wioletta Kupczyk

3. Marta Wydrych

kl. III

1. Agnieszka Kitlińska

2. Renata Stępień

3. Renata Gągorowska

kl. IV

1. Marcin Kozieł

2. Agata Krząpa

3. Dorota Mróz

 

kl. V

1. Jadwiga Gołuch

2.

3.

kl. VI

1. Wioletta Kupczyk

2. Aneta Kozieł

3. Dorota Łapot

 

 

 


 

ROK SZKOLNY 2014/15

PRZEWODNICZĄCY - Beata Wydrych

ZASTĘPCA - Jadwiga Gołuch

SEKRETARZ - Anna Pawelec

SKARBNIK - Agnieszka Kitlińska

 


RADY ODDZIAŁOWE

 

KL.0

1. Palac Olga

2.

3.

KL.I

1. Anna Pawelec

2. Marta Wydrych

3. Wioletta Kupczyk

 

KL.II

1. Agnieszka Kitlińska

2. Aneta Łapot

3. Monika Radek

KL. III

1. Agata Krząpa

2. Dorota Mróz

3. Marcin Kozieł

KL. IV

1. Jadwiga Gołuch

2. Monika Gągorowska

3. Justyna Łapot

KL. V

1. Marzena Łapot

2. Aneta Kozieł

3. Piotr Karwacki

KL.VI

1. Beata Wydrych

2. Lucyna Stępień

3. Małgorzata Jordan

 

   

Rok szkolny 2009/2010

PRZEWODNICZĄCA RADY - Aneta Stolarska

ZASTĘPCA - Lucyna Łapot

SEKRETARZ - Barbara Kmiecik


 

RADY ODDZIAŁOWE:

KL.0

Marzena Łapot

Aneta Kozieł

Marcin Kozieł

KL.I

Lucyna Stępień

Barbara Robak

 

KL.II

Monika Sobczyk

Agnieszka Kmieć

Barbara Woś

KL.III

Agnieszka Podstawka

Justyna Łapot

Renata Chruściel

KL.IV

Anna Krzyżanowska

Beata Łapot

Barbara Dwojakowska

KL.V

Aneta Stolarska

Lucyna Łapot

Sylwia Gągorowska

KL. VI

Alicja Błaszczykiewicz

Anna Tatar

Barbara Kmiecik

   

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.