SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Zarząd Samorządu Uczniowskiego w roku szk. 2018/19

 

 

Przewodniczący – Paulina Kmieć, kl. VIII

Zastępca przewodniczącego – Jakub Klimczyk, kl. VIII

Skarbnik – Milena Łapot, kl. VIII

Sekretarz – Natalia Wiatrowska, kl. VIII

Opiekunem SU jest pani mgr Maria Gacia.

Samorząd działa według opracowanego planu. Bierze udział w uroczystościach obchodów rocznic, świąt państwowych i lokalnych. Organizuje imprezy ogólnoszkolne (dyskoteki, mikołajki, Dzień Nauczyciela, Wigilia szkolna itp.). Prowadzi działalność charytatywną – WOŚP, Fundacja „Pomóż i Ty”, pomoc osobom chorym, itp.. Pomaga słabszym i zagrożonym. Przygotowuje informacje z życia szkoły na szkolną stronę Internetową.

 

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.