SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

 

Terminarz uroczystości i apeli

w roku szkolnym 2019/2020

 

 

  L p.

Rodzaj imprezy- uroczystości- zadania

Termin

Odpowiedzialni

1.

Akcja ‘Sprzątanie Świata’

wrzesień

wychowawcy

2.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

wrzesień

A. Szymczyk, B. Kmiecik

3.

Dzień Edukacji Narodowej, Pasowanie uczniów kl. I

październik

Samorząd Uczn. M. Gacia, Lidia Siwek

4

Przegląd poezji i prozy patriotycznej

październik

W. Wilczyńska, L. Siwek,

A. Sakwa

5.

 Dni Języków Obcych - apel podsumowujący podjęte działania

listopad

M. Gacia, B. Bartosik

6.

Międzynarodowy Dzień Tolerancji

listopad

L. Siwek, I. Kukla

7.

Narodowe Święto Niepodległości- akademia

listopad

M. Ciszek, W. Wilczyńska

8.

Jasełka

grudzień

W. Winiarska, A. Sakwa

9.

Wigilia szkolna, Szkoła w świątecznej szacie

grudzień

M. Gacia, Samorząd Uczn.

10.

Dzień Babci i Dziadka- akademia

styczeń

U. Dudek, M. Ciszek,

L. Siwek M. Sornat

11.

Akcja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy- impreza środowiskowa

styczeń

A.    Frączek,  Samorząd Uczn. wychowawcy klas

12.

Zabawa noworoczna

styczeń

M. Klimczyk -Karpińska, wychowawcy klas

13.

Bezpieczne ferie zimowe- apel

styczeń

L. Siwek, U. Dudek, M. Ciszek

14.

Dzień Bezpiecznego Internetu

luty

A. Szymczyk, wychowawcy klas I-III

15.

Tydzień Kultury Języka- apel podsumowujący działania

marzec

W. Wilczyńska, A. Sakwa,

L. Siwek

16.

Wkrótce Wielkanoc

kwiecień

 M. Ciszek, U. Dudek

17.

Dzień Ziemi- podsumowanie akcji ekologicznych

kwiecień

I. Kukla

18.

Tydzień  Promocji Zdrowia

kwiecień

Wychowawcy kl. I-III

19.

Święto Konstytucji 3 Maja

maj

W. Winiarska, A. Sakwa,

B. Kmiecik

20.

Dzień Patrona - akademia

maj

A. Frączek, M. Ciszek

21.

Poranek z książką z udziałem pracownika biblioteki publicznej

w ciągu roku

Wszyscy nauczyciele,

L. Siwek

22.

Zajęcia biblioteczne – gościnne wyjazdy

w ciągu roku

L. Siwek, W. Wilczyńska,

A. Sakwa

23.

Zdrowo się odżywiamy bo książki czytamy – impreza klasowa z udziałem rodziców

czerwiec

L. Siwek

24.

Dzień Rodziny

 czerwca

Wychowawcy kl. I-III

25.

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

czerwiec

A. Szymczyk, I. Kukla

26.

 Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

1września 2020

Wychowawca kl. III

UWAGI:   Za oprawę muzyczną szkolnych uroczystości odpowiedzialny jest nauczyciel muzyki pani Urszula Frączek.

Zastrzega się ewentualne zmiany w kalendarzu, co wynikać może z organizacji roku szkolnego i zarządzeń Dyrektora Szkoły.

 

 

 

 


 

KONKURSY

 W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

 

Lp.

Nazwa konkursu

Adresaci/klasy

Termin

Odpowiedzialni

1.

Konkurs plastyczny ‘Barwy jesieni’

I-III

październik

M. Ciszek

2.

Konkursy w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków

IV - VIII

listopad

M. Gacia

3.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

VIII

listopad

A. Szymczyk

4.

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego

VIII

listopad

M. Gacia

5.

Wojewódzki Konkurs Humanistyczny

VIII

grudzień

W. Wilczyńska

6.

Konkurs plastyczny- najładniejszy stroik świąteczny

IV-VIII

grudzień

I. Kukla

7.

Wielki Świętokrzyski Quiz Historyczny „Gramy dla Niepodległej”

VII-VIII

 

W. Wilczyńska, M. Ciszek

8.

Konkurs czytelniczy

I-III

IV-VI

w ciągu roku

L. Siwek, A. Sakwa

9.

Konkurs ortograficzny

II,III

styczeń, czerwiec

U. Dudek,

M. Ciszek

10.

Najładniejszy zeszyt przedmiotowy

II,III

styczeń, czerwiec

U. Dudek, L.

M. Ciszek

11.

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

IV-VIII

luty

A. Frączek

12.

Dzień matematyki na sportowo

IV-VIII

marzec

A. Szymczyk,

B. Kmiecik, A. Frączek

13.

Mistrz Języka Angielskiego

I-III

IV-VIII

marzec

M. Gacia

14.

Konkurs ortograficzny

IV-VIII

marzec

W. Wilczyńska,

A. Sakwa

15.

Konkurs na najładniejszą palmę wielkanocną

0-III

marzec

U. Dudek

16.

Diecezjalny  Konkurs Biblijny

IV-VI

VI-VIII

 Grudzień-maj

W. Winiarska

17.

Konkurs plastyczny ’Portret moich rodziców’

0-III

maj

L. Siwek

18.

Nasz Patron

IV-VI

maj

M. Ciszek,

W. Winiarska

19.

 Gminny Przegląd Talentów w Językach Obcych

IV-VIII,

I-III

maj

M. Gacia

B. Bartosik

20.

Konkurs matematyczny

„Wytrwały matematyk”

IV-VI

maj

B. Kmiecik

21.

Konkurs informatyczny ”Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze”

I-VIII

 

A. Szymczyk, Wychowawcy kl. I-III

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.