Jedna z uczennic z Mikołajem

Tradycyjnie 6 grudnia obdarowujemy się prezentami, bo to przecież Mikołajki. Jak tradycja nakazuje, w bucie, pod poduszką, w skarpecie czy też pod choinką znajdujemy upominki, które przynoszą radość i dzieciom, i dorosłym.

Najbardziej jednak wyczekiwane jest przez dzieci spotkanie z Mikołajem. W naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Każdego roku, w tym dniu już od rana rozbrzmiewają piosenki i wierszyki o Mikołaju. Dzieci ubierają się w czerwone czapeczki i wszystkim udziela się atmosfera wyczekiwania na świętego Mikołaja.

W tym roku nie możemy tego dnia, pełnego radości spędzać razem w szkole. Pomimo jednak trudnej sytuacji, Mikołaj nie zapomniał o dzieciach i dotarł do nich, a był wyczekiwany, o czym mówiły dzieci, podczas zdalnych zajęć, kiedy podejmowana była tematyka mikołajkowa. Swoim przybyciem i prezentami na pewno sprawił dzieciom ogromną radość. Aby było bezpiecznie Mikołaj pamiętał o wszystkich zasadach sanitarnych.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w podtrzymywaniu tej pięknej tradycji.

Mikołajki w szkole 2020
Mikołajki w szkole 2020
Mikołajki w szkole 2020
Mikołajki w szkole 2020
Mikołajki w szkole 2020
Mikołajki w szkole 2020
Mikołajki w szkole 2020
Mikołajki w szkole 2020
Mikołajki w szkole 2020
Mikołajki w szkole 2020
Mikołajki w szkole 2020
Mikołajki w szkole 2020
Mikołajki w szkole 2020
Mikołajki w szkole 2020