Zabawa karnawałowa

Bal to dla przedszkolaków niezwykły czas, często wyczekiwany przez wiele tygodni.  W środę 03 lutego w naszym przedszkolu już od rana było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym.

Sala wyglądała bajecznie i kolorowo, przystrojona w balony. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje: księżniczki, baletnice, motylki, kotki a także inne postacie z kreskówek zagościły na kilka godzin do naszego przedszkola. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc we wspólnych tańcach. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.

Uczestnicy zabawy w strojach karnawałowych Dzieci z kolorowymi balonikami Dziewczynki w strojach karnawałowych Taniec z balonikami