Praca Patryka Stępnia

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas 0-3 wzięli udział w szkolnym konkursie plastyczno-językowym pod hasłem "We love Christmas".
Cele konkursu :

– rozbudzanie zainteresowań plastycznych i językowych
– kultywowanie tradycji świątecznych
Uczestnicy konkursu przygotowali indywidualnie pracę plastyczną dowolną techniką na kartce z bloku technicznego formatu A3, opowiadającą o tym, jak dzieci spędzają święta. Plakaty zawierały także elementy języka angielskiego, tj hasło"We love Christmas".  Wszyscy uczniowie biorący udział otrzymali dyplomy i słodkie upominki, natomiast za zajęcie miejsc 1-3 dzieci otrzymały także książki.
Przedstawiamy wyniki konkursu:
I miejsce: Oliwia Frączek – klasa 0, Amelia Zasada – klasa 0