SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Podobnie, jak w roku ubiegłym, w listopadzie Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach zaprosiło nauczycieli języków obcych oraz uczniów na warsztaty w ramach obchodów XV Dni Języków Obcych.
Celem warsztatów była prezentacja osiągnięć uczniów uczących się języków obcych oraz przybliżenie nauczycielom zagadnień związanych z  efektywnym nauczaniem języków. W warsztatach brali udział uczniowie oraz ich nauczyciele opiekunowie. Również w tym roku, uczniowie ze szkoły w Mieczynie wzięli udział w zajęciach z języka angielskiego, na które udali się do Kielc pod opieką nauczycielki pani Marii Gacia. Było to ciekawe doświadczenie-  dzieci miały okazję sprawdzić swoje umiejętności językowe w zakresie komunikacji, a także nawiązać nowe znajomości z rówieśnikami.  Organizatorzy zapewnili uczniom interesujące zajęcia z udziałem wolontariuszy z Ukrainy, Włoch i Turcji. Natomiast spotkanie z nauczycielami poprowadzili metodycy pracujący w ŚCDN w Kielcach, a także Sange Sood - nauczyciel języka angielskiego pochodzący z Wielkiej Brytanii.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.