SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Dnia 6 grudnia 2017 r., zgodnie z wcześniejszym zaproszeniem świętego Mikołaja, przedszkolaki z naszej szkoły wraz z wychowawcą panią Małgorzatą Sornat i swoimi mamami udały się na wyprawę do Klubu Urwisa we Włoszczowie. Tam powitał ich sam św. Mikołaj. Dzieci nie pozostały dłużne i opowiedziały mu piękny wiersz, a także zaśpiewały piosenkę o świętym. Wręczając słodkie upominki Mikołaj dyskretnie sprawdził, czego maluchy uczą się w przedszkolu, a także zachęcił je do nauki i przestrzegania zasad dobrego wychowania. Następnie przedszkolaki rzuciły się w nurt zabaw i atrakcji przygotowanych dla nich we włoszczowskiej bawialni. Radości nie było końca - ciężko było je oderwać od wspinaczki po labiryncie linowym czy zjeżdżalni do basenu z kulkami. Zmęczone chętnie wróciły do przedszkola, gdzie mogły odpocząć przed czekającymi je jeszcze tego dnia mikołajkowymi przygodami.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.