SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

15 grudnia 2017 roku w auli Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach odbyło się podsumowanie konkursu „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze”. Była to już siódma edycja tego konkursu i w każdej z nich uczniowie naszej szkoły brali udział. Projekt ma na celu m.in.  upowszechnienie wśród dzieci i młodzieży zasad bezpiecznego i rozsądnego korzystania z zasobów Internetu, kształtowanie właściwych postaw wobec mowy nienawiści, dyskryminacji i łamania praw człowieka.
Zadanie konkursowe dla uczniów klas IV-VII polegało na przygotowaniu prezentacji na temat: „Mądrze, grzecznie i bezpiecznie korzystam z internetu”. Spośród 158 prac nadesłanych w tej kategorii wiekowej,  jury konkursu wyróżniło pracę Filipa Robaka z klasy V.
Koordynator projektu na etapie szkolnym, pani Agata Szymczyk, dziękuje wszystkim uczniom, również z klas I-III, którzy przygotowali prace na konkurs, za poświęcony czas, zaangażowanie i wysiłek.  

 Copyright © 2014. All Rights Reserved.