SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

25 stycznia 2018 r. uczniowie klas 0-III naszej szkoły pod opieką wychowawców wyjechali do Włoszczowy na spektakl pt. „Plastusiowy Pamiętnik”, oparty na najciekawszych wątkach znanej i lubianej lektury autorstwa Marii Kownackiej. Aktorzy Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu przenieśli uczniów w kolorowy świat pełen radości, zabawnych zdarzeń, gdzie wszystko wygląda inaczej i wszystko jest możliwe. Pobyt w teatrze był także wspaniałą promocją innych książek tej autorki. Po ciekawych wrażeniach w teatrze dzieci podążyły dalej tropem bajek i wraz z nauczycielami udały się do biblioteki pedagogicznej.
„Fiku – miku! Wyobraźnia jest wspaniała!
Fiku – miku! Wyobraźnię trzeba mieć!
Fiku – miku! By fantazji dodawała
Fiku – miku! Tym, co w nudy wpadli sieć”.

Świetnie się bawiliśmy! Dziękujemy!

Copyright © 2014. All Rights Reserved.