SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Dnia 16 marca nasz uczeń Filip Stępień z kl. V zdobył wyróżnienie w III Wojewódzkim Konkursie Poezji w Języku Angielskim. Podobnie jak w latach ubiegłych, konkurs odbywał się na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury w Kielcach. Koordynatorem wydarzenia jest pani Izabela Krzak – Borkowska - pracownik Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, a patronat objął Urząd Marszałkowski w Kielcach. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Filip zaprezentował się w wierszu Chrisa Odgen'a pod tytułem 'Hell's Angel Class'. Do konkursu  przygotowywał się pod kierunkiem nauczycielki języka angielskiego pani Marii Gacia.
 Filip doskonale odnalazł się na scenie, a jego interpretacja wiersza zyskała uznanie jury,  które nagrodziło go wyróżnieniem. To był pierwszy konkurs recytatorski w języku angielskim, w którym Filip wziął udział ale atmosfera i zasięg wydarzenia wywarły na nim tyle pozytywnych wrażeń, że z pewnością wróci na scenę również w przyszłym roku.
Jesteśmy dumni i gratulujemy Filipowi.

 

   


Copyright © 2014. All Rights Reserved.