SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

W dniu 12 kwietnia  w Zespole Placówek  Oświatowych im.  rtm.  Witolda Pileckiego w  Krasocinie odbyła się  III edycja konkursu czytelniczego. W tym roku  dotyczył on znajomości baśni Charlesa Perraulta. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy trzeciej: Daniel Jordan, Kamil  Łapot, Mikołaj Palac. Uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością wskazanych w regulaminie baśni. Ciekawie prezentowali się podczas zabaw w kalambury. Wiele  emocji w walce  o dobrą lokatę w konkursie przyniosła konkurencja sportowa.  Uczniowie  naszej szkoły po zamknięciu wszystkich konkurencji uplasowali się na 2 miejscu. Wspaniała konkursowa zabawa dała wszystkim możliwość rozwijania umiejętności czytania, poznania wielu bohaterów bajkowych oraz poznania  twórczości światowej sławy baśniopisarza a a także rozwijania swych talentów  aktorskich.  

    

   


iii

Copyright © 2014. All Rights Reserved.