SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Kolejny już raz, 19 kwietnia 2018 r., uczniowie klas VI i VII wraz z wychowawczyniami: panią Agatą Szymczyk i panią Wandą Wilczyńską wzięli udział w Interdyscyplinarnym Programie Edukacji Medialnej i Społecznej „Kino Szkoła” organizowanym przez kino „Muza” we Włoszczowie. Tym razem  widzowie obejrzeli wzruszający film dokumentalny pt. „Życie animowane” w reż. Rogera Ross Williamsa  przedstawiający historię autystycznego chłopca, który w wieku trzech lat nagle stracił zdolność mowy. Dzięki bajkom Disneya rodzicom udało się ponownie nawiązać z nim kontakt. Poza tym uczestnicy podczas ciekawych warsztatów mieli możliwość pochylenia się nad problemami ludzi z niepełnosprawnością i refleksji, dlaczego boimy się niepełnosprawności.


Uczestnicy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.