SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Dnia 25 kwietnia 2018 roku czworo uczniów ze Szkoły Podstawowej w Mieczynie wzięło udział w VI Edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Anglojęzycznej i Niemieckojęzycznej „Gusts of Heart”. Wydarzenie odbyło się w Powiatowym Zespole Szkół w Łopusznie, a organizatorami imprezy były językowe zespoły przedmiotowe pod przewodnictwem nauczycielek pani Magdaleny Rowińskiej, pani Agnieszki Czai oraz pani Katarzyny Sarnat.
W tym roku w konkursie po raz pierwszy udział wzięli uczniowie ze szkół podstawowych. W kategorii poezji anglojęzycznej zwycięzcą został Filip Stępień,uczeń klasy V Szkoły Podstawowej w Mieczynie, który przygotował się do konkursu pod kierunkiem pani Marii Gacia.
Pragniemy wspomnieć, że Flip ma na swoim koncie wyróżnienie w III Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim w Języku Angielskim dla uczniów Szkół Podstawowych, natomiast w Łopusznie zmierzył się i wygrał z uczniami szkół podstawowych a także gimnazjów. Gratulujemy Filipowi talentu i ogromnego sukcesu.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.