SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

"W tajemniczej krainie krasnali”, czyli rzecz o skrzatach malutkich, smerfach wesolutkich, krasnoludkach ubogich, króliczkach pełnych trwogi, złośliwym trolu Szczerbolu, złej czarownicy Złośnicy i niedźwiadku Miodojadku.
W dniu 10 maja 2018r. uczniowie kl. 0- III obejrzeli baśń muzyczną pt. „W tajemniczej krainie krasnali” w wykonaniu aktorów Teatru Dzieci i Młodzieży „DUDUŚ” z Łodzi. Przedstawienie odbyło się w DK we Włoszczowie. Spektakl  był  wesoły, pełen śpiewu, tańca i ruchu scenicznego. Wartkiej akcji towarzyszyły błyskotliwe i zabawne dialogi, a bardzo dobrze znani bohaterowie baśni wzbudzali żywiołowe emocje u dzieci.  Przedstawienie podobało się dzieciom, ponieważ mogły w nim brać czynny udział. Aktorzy zapraszali młodych widzów na scenę, prosząc o pomoc, rady, wskazówki i podpowiedzi. Dzieci czuły, że bez ich pomocy główny bohater nie pokonałby wszystkich przeciwności losu. Na zakończenie odbyło się losowanie nagród rzeczowych. Wszystkie dzieci z balonikiem w ręku i w świetnym humorze wróciły do szkoły.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.