SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

 Natalia Dwojakowska z klasy VI zajęła III miejsce w konkursie plastycznym pt. ” Bezpiecznie na wsi mamy -upadkom zapobiegamy.” Celem konkursu było promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego, a także popularyzacja wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat.Tegoroczna edycja konkursu miała  zwrócić uwagę na sposoby zapobiegania najczęściej występującym w gospodarstwach rolnych wypadkom – upadkom osób. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 3 czerwca we Włoszczowie. Gratulujemy.

Natalia Dwojakowska i Zuzia Pawelec zajęły kolejno II i III miejsce w konkursie plastycznym „Bibliotekarz przyszłości’ zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Krasocinie z okazji Tygodnia Bibliotek. Tematem prac plastycznych była wizja bibliotekarza przyszłości.  W sobotę 9 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie nagród z rąk Wójta Gminy Krasocin Ireneusza Gliścińskiego.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.