SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Zbliżający się koniec roku szkolnego to kolejna okazja do rozmowy o bezpieczeństwie. Z tego powodu 20 czerwca 2018 roku odwiedził naszą szkołę mł. asp. Zbigniew Lichosik. W swoim wystąpieniu poruszał ważne tematy dotyczące bezpieczeństwa nad wodą, w domu, w gospodarstwie rolnym oraz przestrzegał przed zbliżaniem się do bezpańskich psów. Zwrócił także uwagę na coraz bardziej rosnącą populację  żmij zygzakowatych, które można już spotkać na terenach ogródków czy sadów w pobliżu domu.

Podczas spotkania z policjantem uczniowie klasy IV otrzymali swoje pierwsze prawo jazdy – kartę rowerową.  Do tego ważnego momentu dzieci przygotowywały się przez cały rok szkolny, a na koniec przystąpiły do sprawdzianu kwalifikacyjnego, który składał się z części teoretycznej oraz praktycznej.

Gratulujemy zdanego egzaminu i życzymy bezpiecznej jazdy.

 

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.