SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

W piątek 22 czerwca 2018 roku odbyło się  w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Po odśpiewaniu hymnu państwowego swoje przemówienie wygłosiła pani dyrektor Małgorzata Klimczyk-Karpińska, dziękując uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom za wspólnie przeżyty, dobry rok. Podkreśliła sukcesy w konkursach, przygotowanie akademii i przedstawień, a także bardzo dobrą współpracę ze środowiskiem lokalnym.
Po wystąpieniu pani dyrektor nastąpiło rozdanie świadectw i nagród uczniom wyróżniającym się w nauce oraz wręczenie listów gratulacyjnych ich rodzicom. Od kilku lat tradycją naszej szkoły jest przyznawanie tytułu Prymusa Roku za najwyższą średnią. W tym roku na ten tytuł zapracował uczeń klasy VII – Kacper Jakub Łapot, uzyskując średnią 5,50. Kacper uzyskał również tytuł finalisty I Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.
Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy VI, których w podziękowaniach i życzeniach dla nauczycieli i pracowników szkoły wsparli uczniowie klasy VII i V.
Po rozdaniu pozostałych świadectw przez wychowawców w klasach, udaliśmy się na mszę świętą do pobliskiej kaplicy, aby podziękować  Panu Bogu za miniony rok szkolny i prosić o opiekę w czasie wakacji.
 Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy udanego wypoczynku.  

 


        

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.