SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Tradycją w naszym przedszkolu jest witanie JESIENI przy ognisku połączone z pieczeniem kiełbasek.
21 września, już od rana, dzieci były podekscytowane i nie mogły doczekać się godzin popołudniowych, kiedy to wspólnie z rodzicami będą się bawiły.
Po przybyciu na boisko wszyscy wzięli udział w zabawach integracyjnych, tańcach  podczas których dzieci śpiewały znane piosenki a rodzice mieli okazję do bliższego poznania się i wspólnego udziału w zabawach.
Nie zabrakło przygotowanych przez nauczyciela konkurencji – gry w zbijaka, kalambury itp.  Oczywiście bardzo wyczekiwane było wspólne ognisko i pieczenie smacznych kiełbasek.
Zabawom i uśmiechom na twarzach mogłoby nie być końca, jednak wszystko co dobre szybko mija i trzeba było się pożegnać.

 


Ten mile spędzony czas na pewno zostanie na długo w pamięci naszych milusińskich. A nam zostanie oglądanie pamiątkowych zdjęć. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie słodkich niespodzianek dla dzieci i pomoc w organizacji ogniska.

                                                                                                                                                                                                                     Małgorzata Sornat

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.