SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

„Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają” -hasło Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia pozostaje niezmienne. Trzecia edycja  tej akcji w naszej szkole odbyła się 1 października 2018 r. Na specjalnie przygotowanym stanowisku czekały na wszystkich chętnych zadania do rozwiązania. Poprawne udzielenie odpowiedzi na 5 pytań było nagradzane odznaką Eksperta Tabliczki Mnożenia. Zespół egzaminatorów w składzie: Karolina, Natalia, Dominika, Patrycja, Kinga, Igor, Artur, Mateusz i Kuba – wszyscy z klasy 7 oraz Aleksandra z klasy 6 -  na każdej przerwie miał ręce pełne pracy. Rozdano ponad 50 certyfikatów. Jak zwykle dobry przykład dali nasi nauczyciele, którzy jako pierwsi z osób dorosłych uzyskali tytuły Ekspertów Tabliczki Mnożenia. Dziękujemy wszystkim, którzy mieli odwagę sprawdzić się i mamy nadzieję, że w przyszłym roku także usłyszycie o naszej akcji.

                                                                                                                                                          

  Koordynator akcji – nauczyciel matematyki - Agata Szymczyk

Copyright © 2014. All Rights Reserved.