SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

W ubiegłym tygodniu nasza szkoła tradycyjnie przyłączyła się do obchodów Dnia Chłopaka. Jak co roku, uczennice każdej klasy przygotowały dla swoich kolegów upominki, m.in. kubki  z piłkarzami czy słodkie babeczki . Były też ogniska integracyjne oraz spotkanie przy pizzy, a we wtorek 02 października odbyła się dyskoteka szkolna, na której zagrał nam DJ Damian Raczyński. Wszystkim chłopcom składamy raz jeszcze serdeczne życzenia.
                            
                                                                                                                                                                                                                   Samorząd Uczniowski

Copyright © 2014. All Rights Reserved.