SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

W dniu 11 października 2018 r. uczniowie naszej szkoły  wzięli udział w uroczystości  podsumowania XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Feliksa Raka organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Krasocinie. Wśród zgromadzonych gości: władz gminnych i powiatowych, nauczycieli i rodziców liczną grupę stanowili autorzy wierszy przesłanych do konkursu. W gronie wyróżnionych  znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Kamil Łapot i  Mikołaj Palac z klasy  IV, Natalia Wiatrowska i Julia Jordan z klasy VIII. W nagrodę otrzymali oni dyplomy, książki oraz gadżety elektroniczne.
W czasie uroczystości  zebrani wysłuchali recitalu Patrycji Piątek (wokal) i Dominika Kaliszewskiego.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.