SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości,  nasza szkoła przystąpiła do projektu z języka angielskiego pod hasłem „Proud to be Polish”. Akcja polega na tym, że wysyłamy 100 kartek/pocztówek do  wybranych 38 szkół w całej Polsce. Lista szkół dostępna jest u szkolnego koordynatora projektu pani Marii Gacia. Ważne jest, aby na kartce znalazła się wypowiedź w języku angielskim, która wyraża dumę z bycia Polakiem, (np. I'm proud to be Polish).
Celem projektu jest rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem angielskim oraz  kształtowanie postawy patriotyzmu.
Do udziału w akcji zapraszamy wszystkich uczniów klas 0-VIII. Będzie nam miło, jeśli w działania zaangażują się także rodzice:)

Do naszej szkoły już napływają kartki z całej Polski:)

Copyright © 2014. All Rights Reserved.