SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Babcia i Dziadek - to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.
W naszej Szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Dnia 31 stycznia 2019r  odbyła się u nas ta wspaniała impreza.
Na wstępie  pani dyrektor Małgorzata Klimczyk – Karpińska  przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia.
 Dzieci z przedszkola i klas I-III,  pod czujnym okiem wychowawczyń, przygotowały specjalny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem oraz wspaniałe tańce. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone z wnukami.

 

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych uczniów, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
                                                                                                                                                                                                                              DZIĘKUJEMY


Copyright © 2014. All Rights Reserved.