SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

W dniu 4 lutego uczniowie klasy 3 wraz z wychowawczynią panią Lidią Siwek wzięli udział w obchodach Dnia  Bezpiecznego Internetu w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa  i Nauk  Medycznych  im. prof. Edwarda Lipińskiego  Kielcach.  Było to zarazem rozstrzygnięcie konkursu „Razem dla lepszego Internetu”. Nasi uczniowie Miłosz Skowron i Szymon Wydrych zdobyli wyróżnienie i otrzymali wspaniałe nagrody w postaci plecaków i innych drobnych upominków.  W tym roku tematem przewodnim konkursu był hejt i mowa nienawiści oraz fake newsy. Na ten temat  z uczestnikami spotkania rozmawiali policjanci, ksiądz oraz informatycy. Uczniowie uczestniczyli także w warsztatach  prowadzonych przez  policjantów,  metodyków oraz pracowników naukowych  Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych.

 

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.