SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Walentynki to święto zakochanych obchodzone 14 lutego. Postanowiliśmy zaakcentować ten dzień w naszej szkole. Tradycyjnie uczniowie mieli możliwość wyznania swoich uczuć oraz sympatii, korzystając ze szkolnej poczty walentynkowej. W czwartek na korytarzach królował kolor czerwony i już od rana panowała wyjątkowa atmosfera. Po 3 lekcjach cała społeczność szkolna zebrała się na sali gimnastycznej, następnie uczniowie każdej klasy wzięli udział w występach karaoke. Usłyszeliśmy największe przeboje muzyczne o miłości w języku polskim, natomiast uczniowie klasy 8 podjęli się wykonania utworu w języku angielskim, za co zebrali gromkie oklaski. Najmłodsi z klas 0 – III również zachwycili publiczność, pięknie śpiewając i grając na instrumentach muzycznych. Samorząd Uczniowski, pod opieką pani Marii Gacia, przygotował papierowe walentynki w kształcie serduszek i wręczył je pani dyrektor, nauczycielom i pracownikom szkoły.   
To był niezwykle sympatyczny dzień. Pamiętajmy, że miłość jest bardzo ważna w życiu i okazujmy ją sobie często, nie tylko w walentynki:)
                                                                                                                                                                                                                  Samorząd Uczniowski

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.