SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

W dniu 28 lutego  uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w IV Regionalnym Konkursie Recytatorskim „Św. Jan Paweł II - papież, wybitny Polak, poeta i pisarz”.  Organizatorem konkursu  był Zespół  Przedszkolno - Szkolny w Kluczewsku. Głównym założeniem konkursu było ukazanie poetyckiego dorobku  św. Jana Pawła II oraz twórczości poświęconej Jego osobie. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wszyscy wykonawcy zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności recytatorskich tekstów największego autorytetu wszechczasów Karola Wojtyły - św. Jana Pawła II oraz innych autorów. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
- kategoria klas VI – VII - Klaudia Stępień,
- kategoria klas IV – V – Kamil Łapot
- kategoria klas I – III – Szymon Wydrych
 Kamil Łapot zdobył 2 miejsce  w swojej kategorii,  a Szymon Wydrych - I miejsce. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, a wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki i słodki poczęstunek.  

Copyright © 2014. All Rights Reserved.