SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Dnia 8 marca w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Kobiet. Wszystkie przedstawicielki płci pięknej poczuły się w tym dniu wyjątkowo. Chłopcy, także ci najmłodsi, spisali się na medal i obdarowali swoje koleżanki i wychowawczynie kwiatami oraz słodkościami. Podczas apelu uczniowie klasy VIII w imieniu Samorządu Uczniowskiego wręczyli kwiaty pani dyrektor, nauczycielkom i pracownicom szkoły, składając życzenia miłości, radości, samych sukcesów i realizacji marzeń.                                                                                                                                                                                                                                   Samorząd Uczniowski

Copyright © 2014. All Rights Reserved.