SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Wielkanocne ozdoby, a więc palmy, barwne pisanki, wełniane kurki i baranki, udekorowane koszyczki i inne ozdoby królowały przez ostatni tydzień na szkolnym korytarzu. Tę piękną dekorację - wystawę prac, wykonały dzieci z klas IV-VIII pod kierunkiem pani Ireny Kukli. Dużą pomysłowością wykazały się też przedszkolaki, które wspólnie ze swoimi rodzicami zrobiły wspaniałe palmy. Wielkanocna dekoracja wprowadziła nas w świąteczny nastrój, a dopełnieniem przeżywania atmosfery nadchodzących świąt było przedstawienie przygotowane przez dzieci z klas I-III pod kierunkiem pań: Mieczysławy Ciszek, Urszuli Dudek, Lidii Siwek. Tradycją naszej szkoły stało się już coroczne spotkanie wielkanocne. Były więc wesołe piosenki, wierszyki i oczywiście serdeczne życzenia. Przedstawienie pełne radości przybliżyło zgromadzonym zwyczaje i tradycje wielkanocne. Na zakończenie spotkania Pani dyrektor złożyła wszystkim zgromadzonym życzenia świąteczne. Nie mogło też zabraknąć tradycyjnego jajeczka, którym poczęstowaliśmy całą społeczność szkolną.

 

         

Copyright © 2014. All Rights Reserved.