SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

We wtorek, 21 maja br., w I Liceum Ogólnokształcącym we Włoszczowie odbył się VIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Olimpijczycy są wśród nas”. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: „Gimnazjum” i „Szkoła Podstawowa”. Łącznie uczestniczyło w nim osiemdziesięcioro młodych matematyków z 13 szkół powiatu włoszczowskiego i 2 szkół powiatu jędrzejowskiego. Na rozwiązanie pięciu zadań otwartych uczestnicy mieli godzinę. Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Jakub Łapot i Maciej Wydrych. Dla Kacpra konkurs zakończył się zdobyciem wyróżnienia i wartościowych nagród: pendrive’a i słuchawek.
Gratulujemy uczestnikom, przede wszystkim odwagi, że nie przestraszyli się trudnych zadań i dużej konkurencji.


Nauczyciel matematyki - Agata Szymczyk

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.