Dnia 5 czerwca br. dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III pod opieką wychowawców i rodziców pojechały na wycieczkę do Bolmina. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręcznościowej, stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu, a także integracja dzieci z różnych klas.
Park Bolmin to wyjątkowe miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Była zabawa na dmuchanej zjeżdżalni, pływanie łódkami, dzieci korzystały także z mini pojazdów. Wiele radości sprawiły zabawy w parku linowym z ciągłą asekuracją i budowanie zamków z interaktywnego piasku topograficznego. Niezwykłą frajdą dla dzieci był symulator wirtualnej rzeczywistości i jedyne w województwie kino sferyczne 3D.
Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika, w którym można było odpocząć i nabrać sił. W centrum obiektu znajduje się restauracja z tarasem widokowym na zalew, gdzie dzieci zjadły pyszny obiad. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca, pełne niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wszyscy wrócili zrelaksowani i w doskonałych humorach.