SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

 

 

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20 odbędzie się 2 września 2019 r. o godz. 900. Po krótkim przemówieniu dyrektora szkoły oraz części artystycznej przygotowanej przez kl. IV i V uczniowie spotkają się z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Podczas spotkania wychowawcy przekażą uczniom plany lekcji oraz przeprowadzą pogadanki na temat bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły oraz podczas pobytu w szkole.

Wszystkim uczniom naszej szkoły chciałbym życzyć, w związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym, samych sukcesów w procesie zdobywania wiedzy i umiejętności. Życzę również, aby pobyt w naszej szkole dawał Wam zawsze poczucie zadowolenia i radości. Rodzicom pozwolę sobie życzyć owocnej współpracy oraz zadowolenia i poczucia dumy z osiągnięć edukacyjnych Państwa dzieci.

 

Z wyrazami szacunku: M. Klimczyk- Karpińska – dyr. Szkoły

Copyright © 2014. All Rights Reserved.