SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

23 września zaczyna się kalendarzowa jesień. Zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu dzieci powitały jesień piekąc na grillu kiełbaski, ziemniaki, kolorowe warzywa: paprykę i cukinię. Głównym celem jesiennego spotkania była wspólna zabawa i integracja oraz uśmiech na twarzach naszych podopiecznych. Dzięki zaangażowaniu rodziców, dzieci mogły skosztować świeżutko upieczonych potraw, które na świeżym powietrzu smakowały wyjątkowo. Dzieciom nie brakowało atrakcji, swobodnie korzystały z zabaw w ogrodzie przedszkolnym, na boisku bawiły się piłką i kolorowymi kółkami i szaleństwom nie było końca. Był to również najlepszy czas do integracji i nawiązania bliższych relacji z nowymi kolegami. Mamy nadzieję, że wspólne zabawy przyniosły przedszkolakom wiele radości i dostarczyły pozytywnych wrażeń. Przedszkolaki ze swoją panią składają gorące podziękowania rodzicom za przygotowanie grilla.
Kolorowa jesień to również zdrowe owocowe sałatki, które przedszkolaki wykonywały następnego dnia. Kroiły owoce z wielką uwagą i dokładnością, a własnoręcznie zrobione smakowały wyśmienicie.

 

         

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.