SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Dlatego też tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. W świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie kl. VI i I oraz oddziału przedszkolnego którzy przygotowali przedstawienie jasełkowe. Zaprezentowali je 19 grudnia, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Uroku inscenizacji dodały kolędy śpiewane przez szkolny chórek, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Do wspólnego kolędowania włączyli się uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście. Po występie głos zabrała pani dyrektor Małgorzata Klimczyk-Karpińska oraz pan wójt Ireneusz Gliściński, którzy złożyli wszystkim świąteczne życzenia.

 

         

    

Copyright © 2014. All Rights Reserved.