SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

"Kochamy Was całym sercem" - to słowa najczęściej były słyszane w recytowanych wierszach na uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, która jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Dnia 21 stycznia 2020r odbyła się ta wspaniała uroczystość.
Na wstępie pani Lidia Siwek przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia.
Dzieci z przedszkola i klas I-III, pod czujnym okiem wychowawczyń przygotowały specjalny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem oraz wspaniałe tańce. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
Przed akademią goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

 

DZIĘKUJEMY

 

        

     

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.