SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych w dniu 20.01.2020r. odbyły się w naszej szkole spotkania profilaktyczno - edukacyjne dla uczniów kl.0-III i IV-VIII z funkcjonariuszem Policji we Włoszczowie na temat "Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych”. Policjant pan Zbigniew Lichosik przypomniał o różnych zagrożeniach czyhających w trakcie ferii zimowych. Szczególnie skupił się na omówieniu z uczniami zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegał przed ślizganiem się na skutych lodem rzekach i stawach oraz ostrzegał przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ulic i rzek. Funkcjonariusz udzielił wskazówek, jak bezpiecznie bawić się na śniegu i jak zachowywać się na kuligu. Przeprowadzone spotkanie zakończono dyskusją z uczniami.
Wszystkim wychowankom życzymy, aby ferie zimowe upłynęły wesoło, zdrowo i bezpiecznie, mając nadzieję, że w ferie nareszcie zobaczymy śnieg.

 

   

 

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.