SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Ferie to wymarzony czas odpoczynku. Zabawa na śniegu, zjazdy z górki, jazda na nartach czy łyżwach oraz inne zabawy, mogą sprawić wiele radości i wzmocnić kondycję fizyczną dzieci. Należy jednak przy tym pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, tak podczas wyjazdów zimowych jak i spędzania ferii w miejscu zamieszkania. Zaapelowaliśmy więc do naszych uczniów o ostrożność i rozsądek. Dzieci z klas I-III w przygotowanym programie przypomniały zasady rozważnego korzystania z lodowisk, zjazdów narciarski czy saneczkowych, właściwego poruszania się po drogach i używania elementów odblaskowych oraz odpowiedniego zachowania się w kontaktach z nieznajomymi osobami. Mamy nadzieję, że pomoże to naszym uczniom, a wszyscy wypoczęci i zdrowi wrócą do szkoły.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.