SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Dnia 26 czerwca 2020 roku, zachowując reżim sanitarny, uczniowie klasy ósmej pożegnali mury swojej szkoły podstawowej. W obecności pani dyrektor Małgorzaty Klimczyk-Karpińskiej, wychowawczyni klasy – pani Agaty Szymczyk i rodziców trojga wyróżnionych uczniów rozdano świadectwa, nagrody i statuetki. Rodzicom uczniów: Karoliny Bednarskiej, Dominiki Kakowskiej i Igora Łapota wręczono listy gratulacyjne, jako wyraz szacunku i uznania za wzorowe wychowanie dziecka oraz za jego wysokie wyniki w nauce.
Uczniowie klasy VIII przekazali na ręce pani dyrektor pamiątkowe zdjęcie wraz z opisem tego szczególnego i nieprawdopodobnego roku szkolnego.
Dyrektor szkoły i wychowawca klasy, pomimo trudnej sytuacji spowodowanej koronawirusem, życzyły absolwentom udanych wakacji. Życzyły także sukcesów w nowych szkołach, realizacji planów i marzeń. Nasi absolwenci otrzymali również od swoich kolegów z klasy VII pamiątkowe zdjęcie na poduszce i imienny pendriv z prezentacją, przedstawiającą krótką charakterystykę ósmoklasistów.

 

        

Copyright © 2014. All Rights Reserved.