SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

W dn. 11 i 12 marca 2010 r. podsumowano DNI KULTURY JĘZYKA, które w naszej szkole przebiegały pod hasłem: „CHCESZ BYĆ POPULARNY, BĄDŹ KULTURALNY”. Dzieci z klas I- III walczyły o tytuł MISTRZA DOBRYCH MANIER, natomiast uczniowie kl. IV – VI opracowali KODEKS KULTURALNEGO UCZNIA. Wybrane za pomocą pokera kryterialnego wskazówki będą dla całej społeczności uczniowskiej drogowskazem kulturalnego postępowania.

Ostatni dzień TYGODNIA KULTURY JĘZYKA był kolejną okazją do zaprezentowania umiejętności recytatorskich i piosenkarskich, a ich motywem przewodnim znów stały się zasady savoir – vivru. Występ uatrakcyjniła wspólna zabawa integracyjna poprowadzona przez przedszkolaków.

Wanda Wilczyńska

Copyright © 2014. All Rights Reserved.