SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

13 października 2010 r. w Szkole Podstawowej w Mieczynie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela. Przybyli na nią zaproszeni emerytowani pracownicy szkoły, pani dyrektor, nauczyciele, pracownicy obsługi, rodzice i uczniowie.


W pierwszej części pani dyrektor złożyła wszystkim świętującym życzenia oraz wręczyła nagrody dyrektora. Następnie po otrzymaniu słodkich niespodzianek od przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego dzieci z klas III-VI przedstawiły montaż artystyczny, na który złożyły się wiersze okolicznościowe, humory ze szkolnych zeszytów, piosenki w wykonaniu szkolnego chóru. Na zakończenie uczniowie klasy III zatańczyli poleczkę.
Część artystyczna została przygotowana pod kierunkiem pani Mieczysławy Ciszek i pani Wandy Wilczyńskiej przy współpracy z panią Urszulą Frączek (oprawa muzyczna), panią Ireną Kukla (dekoracja) i panią Agatą Frączek (opiekun Samorządu Uczniowskiego).

Wanda Wilczyńska

 


Copyright © 2014. All Rights Reserved.