SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

14 grudnia  odbyła się w naszej szkole II edycja Gminnej Biesiady Profilaktycznej. W imprezie wzięły udział Kluby 4H ze szkół w Krasocinie, Bukowie, Olesznie i Mieczynie. Celem  biesiady było m.in. wspomóc dzieci i młodzież w radzeniu sobie z trudnościami zagrażającymi ich  prawidłowemu rozwojowi i zdrowemu życiu. Uroczystość, swą obecnością, uświetnili przedstawiciele instytucji  z którymi szkoła współpracuje w realizacji zadań profilaktycznych: p.A. Glowacka z Urzędu Gminy w Krasocinie, A. Jankowski – kierownik Gminnego Ośrodka Zdrowia w Krasocinie, A.Kozieł – komendant Komisariatu Policji w Krasocinie oraz przedstawiciele Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach – M. Mysior i A. Siwek

Zobacz galerię.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.