SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Niedawno w naszej szkole, na sali gimnastycznej odbył się Konkurs Wiedzy Filmowej, w którym wzięli udział uczniowie klas IV-VI. Uczestnicy odpowiadali na pytania z dziedziny kinematografii , dotyczące popularnych filmów fabularnych i animowanych. Wszyscy wspaniale się bawili , zarówno uczniowie biorący udział w konkursie , jak i publiczność obserwująca konkursowe zmagania uczestników .

I miejsce : Wiktoria Podstawka i Damian Frączek

II miejsce ex aequo : Justyna Frączek i Magda Kuśmierczyk oraz Izabela Raczyńska i Angelika Dwojakowska

 

Szkolny konkurs plastyczny pt. W krainie Alicji i Piotrusia Pana

W ramach konkursu uczniowie klas I-III wykonali plakaty przedstawiające wybraną postać z książki Alicja w krainie czarów lub Przygody Piotrusia Pana. Każda z dostarczonych prac została ciekawie i estetycznie wykonana ,wobec tego nagrodziliśmy upominkami wszystkich uczestników konkursu. Oto ich nazwiska:

Emilia Raczyńska

Wiktoria Łapot

Aleksandra Woś

Eliza Palac

M. Gacia

Copyright © 2014. All Rights Reserved.