SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

8 marca chłopcy, wraz z panem St. Iwankiem, zaprosili wszystkie kobiety z naszej szkoły na uroczystość z okazji święta Pań. Spotkaliśmy się w sali gimnastycznej, gdzie nasi mężczyźni czekali już z niecierpliwością, aby zaprezentować program przygotowany na tę okoliczność. Wszystko zaczęło się od prezentacji typów kobiet.

Niektóre dziewczęta wyglądały ślicznie, inne zabawnie, a jeszcze inne zarówno ślicznie jak i zabawnie. Podziwialiśmy kobiety: sportsmenkę, kokietkę, kumpelę, zdolną dziewuszkę i feministkę. Różnorodność w szeregach piękniejszej części naszego narodu jest, trzeba przyznać, dosyć duża. Były również piękne życzenia, kwiaty dla dorosłych pań a młodsze kobietki otrzymały coś słodkiego.

M. Klimczyk - Karpińska

Copyright © 2014. All Rights Reserved.