27 maja przeżywać będziemy ważną uroczystość szkolną - Dzień Patrona. Aby jak najlepiej poznać naukę i życie Stefana Wyszyńskiego panie M. Ciszek i M. Sornat organizują  Szkolny konkurs wiedzy o Patronie Prymasie Tysiąclecia.

Gorąco zapraszamy uczniów do udziału w nim.

1. Cele konkursu:

• Pogłębianie wiedzy na temat Osoby Prymasa Tysiąclecia.
  • Zastosowanie nabytych wiadomości dotyczących życia i działalności Kardynała Stefana Wyszyńskiego w sytuacjach problemowych.
  • Zachęcanie uczniów do korzystania z różnych źródeł informacji dotyczących Patrona Szkoły.
  • Kształtowanie postaw zgodnych z nauczaniem Prymasa.

2. Nauczyciele przygotowujący: Mieczysława Ciszek, Małgorzata Sornat.

3. Termin konkursu: 26.05.2011 r.

4. Regulamin:

• Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VI
  • Uczniowie przygotowują się do konkursu wykorzystując materiały dostarczone przez organizatorów oraz korzystają z innych źródeł.
  • Wychowawcy wyłaniają 3-osobową drużynę, która reprezentuje klasę.
  • Członkowie drużyn będą odpowiadać indywidualnie i grupowo na wylosowane pytania.
  • Każda klasa przygotowuje plakat poświęcony Prymasowi Tysiąclecia.
  • Do 19.05.2011 należy oddać plakaty do nauczycieli: Mieczysławy Ciszek, Małgorzaty Sornat.