SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie” którego celem było rozpowszechnianie wśród młodzieży wzoru wielkiego chrześcijanina, Polaka, nauczyciela Kardynała Stefana Wyszyńskiego, pogłębianie wiedzy o jego życiu i działalności.

Uczniowie klas starszych mieli za zadanie wykonać medal poświęcony Prymasowi Tysiąclecia z okazji rocznic przypadających w bieżącym roku roku  - 30 rocznicy Jego śmierci, 110 rocznicy urodzin oraz 65 rocznicy konsekracji biskupiej. Uczniowie młodszych klas projektowali znaczek okolicznościowy.

 

Weronika Woś, uczennica klasy IV, otrzymała wyróżnienie w tym konkursie w kategorii medal. W nagrodę Weronika otrzymała dyplom oraz zestaw upominków. Medale na konkurs wykonały również: Chruściel Kinga i Martyna Kmiecik z kl. IV , a znaczek pocztowy  zrobił Igor Kukla. Uczestnikom konkursu  składamy podziękowania za wkład pracy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.