SZKOŁA PODSTAWOWA

IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W MIECZYNIE

Get Adobe Flash player

Pożegnaliśmy już wakacje. 1 września  w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2011/2012. Pani Dyrektor serdecznie przywitała wszystkich zgromadzonych. Szczególne słowa powitania skierowała do najmłodszych uczestników uroczystości – dzieci pięcioletnich, które w tym roku objęte są obowiązkiem przedszkolnym. Przypomniała również, jak ważną dla Polaków jest data 1 września. Następnie  uczniowie  klas IV i V przedstawili krótki program artystyczny. Na zakończenie Pani Dyrektor przedstawiła wychowawców klas oraz złożyła życzenia na nowy rok szkolny.   Po apelu uczniowie  udali się ze swoimi wychowawcami do klas.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego zakończyła się Mszą świętą, podczas której prosiliśmy o dobry rok szkolny i katechetyczny oraz dziękowaliśmy za szczęśliwe wakacje.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.