8 grudnia 2011 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze", który polegał na przeprowadzeniu przez nauczycieli lekcji na temat bezpiecznego korzystania z Internetu oraz wykonaniu przez uczniów pracy plastycznej związanej z tematyką konkursu. W konkursie wzięły udział 83 prace uczniów z całego województwa, a wśród nagrodzonych byli również uczniowie naszej szkoły.

Etap I- klasy I-III, reprezentowała praca Seweryna Jadowskiego z klasy III pod kierunkiem p. Urszuli Dudek, natomiast z klas IV-VI, pracę konkursową wykonała Joanna Kozieł pod kierunkiem p. Agaty Szymczyk. Uczniowie wyróżnieni w konkursie otrzymali dyplomy oraz bony towarowe w wysokości 250 zł. Gratulujemy!

Opiekunowie etapu szkolnego.